Ένα μέρος για συνάντηση και συζήτηση.

Πρόσφατα Θέματα

» As arxisoume loipon :))
Κυρ Ιουλ 28, 2013 5:21 pm από Mat

» Perita kila ke kapnisma. 16 eton kapnistis ke ipervaros!!!
Πεμ Ιουλ 11, 2013 12:37 pm από Επισκέπτης

» Παιχνίδι ερωτήσεων.
Δευ Ιουλ 08, 2013 9:41 am από antonis

» αποδοχη της κοινωνιας
Τρι Ιουν 18, 2013 11:21 pm από antonis

» οποιος ξερει ας μου απαντησει :-)
Κυρ Μαρ 31, 2013 9:15 am από nikos

» Ερωτικες προτιμησεις
Τετ Μαρ 20, 2013 10:21 pm από Ifi

» παρελθόν
Πεμ Φεβ 21, 2013 6:12 pm από Mat

» Kalispera se olous kai oles..
Πεμ Νοε 29, 2012 12:29 pm από Mat

» ΨΑΧΝΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ
Δευ Οκτ 22, 2012 1:15 pm από venediktos

Εικονοθήκη

Δημόσια συζήτηση

Affiliates

free forum

Στατιστικά

Τα μέλη μας έχουν δημοσιεύσει συνολικά 5052 θέματα σε 344 θέματα

Τα μέλη μας είναι συνολικά 240

Το νέο μέλος στις συζητήσεις μας είναι ο/η mariosbi

Subtitles!

Μοιραστείτε

????????
    Επισκέπτης

Subtitles!

Δημοσίευση  ???????? Την / Το Κυρ Απρ 11, 2010 3:14 pm

Agorinakiaaaaa Very Happy Very Happy 3erete mweeeeeeee pws bazoume ypotitlous se tainies mesa se dvd??? Very Happy:D plzzz help me i neeed uu1 Very Happy flk...einai dwro gia ena kavlaro filo m Razz

Ichigo
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!

Αριθμός μηνυμάτων : 569
    Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010

Απ: Subtitles!

Δημοσίευση  Ichigo Την / Το Κυρ Απρ 11, 2010 3:30 pm

Γίνεται αυτό με ένα πρόγραμμα αλλά δεν μου έρχεται το όνομα του τώρα. Γενικά δεν έχω δοκιμάσει ποτέ να βάλω ταινία σε dvd (κατεβασμένη από torrent) αλλά αν τα ενώσεις σίγουρα θα πάνε...
    Είναι επίσης, δοκιμασμένο, όταν βάλεις σε φάκελο την ταινία και τους υπότιτλους και έχεις το ίδιο όνομα (π.χ. butterfly.effect.avi (ταινία) και butterfly.effect.srt) και παίξεις την ταινία, θα παιχτούν και τα subs μαζί!

????????
    Επισκέπτης

hmmm! :/

Δημοσίευση  ???????? Την / Το Κυρ Απρ 11, 2010 3:45 pm

Dean έγραψε:Γίνεται αυτό με ένα πρόγραμμα αλλά δεν μου έρχεται το όνομα του τώρα. Γενικά δεν έχω δοκιμάσει ποτέ να βάλω ταινία σε dvd (κατεβασμένη από torrent) αλλά αν τα ενώσεις σίγουρα θα πάνε...
    Είναι επίσης, δοκιμασμένο, όταν βάλεις σε φάκελο την ταινία και τους υπότιτλους και έχεις το ίδιο όνομα (π.χ. butterfly.effect.avi (ταινία) και butterfly.effect.srt) και παίξεις την ταινία, θα παιχτούν και τα subs μαζί!

Nai, alla egw 8elw na tis perasw se dvd mazi me tous ypotitlous!! Sad
    PasX
    Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 298
    Ημερομηνία εγγραφής : 25/03/2010
    Τόπος : Θεσσαλονίκη

Δημοσίευση  PasX Την / Το Κυρ Απρ 11, 2010 10:44 pm

Panos_Crete έγραψε:
    Dean έγραψε:Γίνεται αυτό με ένα πρόγραμμα αλλά δεν μου έρχεται το όνομα του τώρα. Γενικά δεν έχω δοκιμάσει ποτέ να βάλω ταινία σε dvd (κατεβασμένη από torrent) αλλά αν τα ενώσεις σίγουρα θα πάνε...

Δεν αλλάζει τίποτα, απλά φροντίζεις το αρχείο της ταινίας και το αρχείο των υπότιτλων να έχουν το ίδιο όνομα και να είναι στον ίδιο φάκελο. Τα γράφεις στο dvd και θα παίζουν. Εξαρτάται το dvd player βέβαια αλλά πλέον τα περισσότερα έχουν αυτή την δυνατότητα...

????????
    Επισκέπτης

Δημοσίευση  ???????? Την / Το Κυρ Απρ 11, 2010 10:53 pm

PasX έγραψε:
    Panos_Crete έγραψε:

Δεν αλλάζει τίποτα, απλά φροντίζεις το αρχείο της ταινίας και το αρχείο των υπότιτλων να έχουν το ίδιο όνομα και να είναι στον ίδιο φάκελο. Τα γράφεις στο dvd και θα παίζουν. Εξαρτάται το dvd player βέβαια αλλά πλέον τα περισσότερα έχουν αυτή την δυνατότητα...

Euxaristw poly agapes! Smile I love you

Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Κυρ Μαρ 26, 2017 6:57 pm