Ένα μέρος για συνάντηση και συζήτηση.

Πρόσφατα Θέματα

» As arxisoume loipon :))
Κυρ Ιουλ 28, 2013 5:21 pm από Mat

» Perita kila ke kapnisma. 16 eton kapnistis ke ipervaros!!!
Πεμ Ιουλ 11, 2013 12:37 pm από Επισκέπτης

» Παιχνίδι ερωτήσεων.
Δευ Ιουλ 08, 2013 9:41 am από antonis

» αποδοχη της κοινωνιας
Τρι Ιουν 18, 2013 11:21 pm από antonis

» οποιος ξερει ας μου απαντησει :-)
Κυρ Μαρ 31, 2013 9:15 am από nikos

» Ερωτικες προτιμησεις
Τετ Μαρ 20, 2013 10:21 pm από Ifi

» παρελθόν
Πεμ Φεβ 21, 2013 6:12 pm από Mat

» Kalispera se olous kai oles..
Πεμ Νοε 29, 2012 12:29 pm από Mat

» ΨΑΧΝΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ
Δευ Οκτ 22, 2012 1:15 pm από venediktos

Εικονοθήκη

Δημόσια συζήτηση

Affiliates

free forum

Στατιστικά

Τα μέλη μας έχουν δημοσιεύσει συνολικά 5052 θέματα σε 344 θέματα

Τα μέλη μας είναι συνολικά 240

Το νέο μέλος στις συζητήσεις μας είναι ο/η mariosbi

Παιδικά ατυχήματα :P

Μοιραστείτε

Ichigo
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!

Αριθμός μηνυμάτων : 569
    Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010

Απ: Παιδικά ατυχήματα :P

Δημοσίευση  Ichigo Την / Το Δευ Ιουν 07, 2010 10:48 am

Εγώ έχω ραγίσματα στο αριστερό χέρι κι ένα αρκετά φανερό ράμμα στην πατούσα του δεξιού πόδιου (πάτησα γυαλί και λίγα χρόνια αργότερα από ένα στοίχημα πάτησα και αχινό) και ένα ράμμα 8cm στο κεφάλι πάνω από το δεξί αφτί. Μετράνε;

Έχει επεξεργασθεί από τον/την Dean στις Δευ Ιουν 07, 2010 1:13 pm, 1 φορά
    TheElaris
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!

Αριθμός μηνυμάτων : 797
    Ημερομηνία εγγραφής : 26/05/2010
    Τόπος : Θεσσαλονίκη-Άνω Τούμπα

Δημοσίευση  TheElaris Την / Το Δευ Ιουν 07, 2010 11:02 am

πατουσα του χεριου;;;; wtf??? εγω εχω ενα σημαδι στο φρυδι και φαινεται σα να εχω ξυρισει μια γραμμη και ενα μεγαλο σημαδι στο δεξι μου κροταφο που ειχα κανει σε μια ακτινα απο ομπρελα θαλασσης οταν ημουν 4... γενικα ειμαι παρα πολυ χοντροκοκκαλος γιατι δεν εχω σπασει ποτε τιποτα... αλλα εχω πολλα επιφανειακα σημαδια

Ichigo
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!

Δημοσίευση  Ichigo Την / Το Δευ Ιουν 07, 2010 1:14 pm

Όχι χεριού - πόδιου ήθελα να πω.. Razz Razz
    TheElaris
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!

Δημοσίευση  TheElaris Την / Το Δευ Ιουν 07, 2010 2:09 pm

lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!

L3onardo01
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!

Αριθμός μηνυμάτων : 785
    Ημερομηνία εγγραφής : 26/03/2010
    Τόπος : Μακεdoniα

Δημοσίευση  L3onardo01 Την / Το Δευ Ιουν 07, 2010 2:44 pm

Egw den exw kanena apolutws rama...eimai katharos...mono kati mikres gratzounies otan imoun mikros me to podilato ....Prosexw genika alla twra teleutaia eimai san zavlakomeno...perpataw kai den prosexw tis kolones...ase ase...kai xtupaw kkamia fora alla den itan tpt sovaroo !!! Smile
    TheElaris
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!

Δημοσίευση  TheElaris Την / Το Δευ Ιουν 07, 2010 3:46 pm

εγω χτυπαω και πεφτω κατω συνεχεια.. δε μπορεις να φανταστεις... σκουντουφλη με φωναζουν... ασε ασε,

L3onardo01
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!

Αριθμός μηνυμάτων : 785
    Ημερομηνία εγγραφής : 26/03/2010
    Τόπος : Μακεdoniα

Δημοσίευση  L3onardo01 Την / Το Δευ Ιουν 07, 2010 4:17 pm

Xaxaxaxa eimaste oti na nai oloi !!!! ' Razz Razz Razz Razz
    marioulis_gr
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!

Αριθμός μηνυμάτων : 336
    Ημερομηνία εγγραφής : 28/03/2010
    Τόπος : kala dentra serron

Δημοσίευση  marioulis_gr Την / Το Δευ Ιουν 07, 2010 4:36 pm

ta dika mou atyximata nomizo sas ksepernan...Razz Razz Razz otan eimoun 2 xronon epesa apo tin veranta tou spitiou mou eftixos eixe amo akoma kataei allios tha eimoun aggelaki...Smile gkontepsa na pnigo se ena tzimentavlako epidei mou exan pesei kati paixnidia(ena fortigaki nomizo kai mia faganoula)nai kai meta piga stins koukles Razz Razz Razz kai mpika na ta paro...me xtypise mixanaki se kentriko dromo kai mou ekene travmata sto podi...otan eimoun akoma stin aggalia tis manas mou evala to xeri mou se mia koufala enos dentrou kai ekei eixe melisofolia...toumpano to kanane Razz Razz Razz...exo simadi sto metopo otan epesa kai xtypisa se mia gonia pou itan apo tsimento...kai sta ramata den me eixan narkosei to simeio...exo ena soro kapismata sta xeria kai kopsimata episeis...exo patisei kai gyali kai karfi...me exei dagkosei skilos me exei gratzounisei ena sklogato...exo vgalei to nixi mou plathontas se mia lekani...ayta tora den mou erxete kati allo...Razz Razz Razz
    TheElaris
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!

Δημοσίευση  TheElaris Την / Το Δευ Ιουν 07, 2010 6:35 pm

Απαπαπαπαπαπαπαπαπαπαπαπα!!! Ποιος σε μουτζωσε, χρυσε μου, την ωρα που γεννιοσουνα;;; Τι γκαντεμια ειναι αυτη; Ο Μητσοτακης σου εβαλε το λαδι;;; Shocked Shocked Shocked Shocked
    marioulis_gr
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!

Δημοσίευση  marioulis_gr Την / Το Τρι Ιουν 08, 2010 10:21 am

aplos ta epatha ola ayta stin mikri ilikia giati eimoun tromera skantaliaropedo...na fantasteis eperna to podilataki mou kai efevga se alla xoria xoris na leo stin mana mou tpt...ton kairo pou ta paidia stin ilikia mou den tous afinan oi goneis na vganoun meta apo mia sigkekrimeni ora...ase gia polu trela sou milao...tora eimai to akros antitheto...polu sintiritikos...Smile
    TheElaris
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!

Δημοσίευση  TheElaris Την / Το Τρι Ιουν 08, 2010 12:13 pm

αμ τωρα ειναι που θαπρεπε να κανεις περισσοτερες σκανταλιες... lol! lol!
    marioulis_gr
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!

Δημοσίευση  marioulis_gr Την / Το Τρι Ιουν 08, 2010 12:19 pm

mpa tora nomizo oti prepei na sovarefto...eseis pou eiste mikra akoma kante trelitses Smile
    TheElaris
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!

Δημοσίευση  TheElaris Την / Το Τρι Ιουν 08, 2010 1:02 pm

4 χρονια διαφορα εχουμε... οχι και μικρο!!! σε παρακαλω... lol! lol!

Ichigo
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!

Δημοσίευση  Ichigo Την / Το Τρι Ιουν 08, 2010 11:36 pm

Αχ τι ωραία! Smile Ο Μάριος είναι κοντά μου! Smile

Είχα καταπίει ανοιχτή παραμάνα όταν ήμουν βρέφος, την οποία δεν έβρισκαν οι γιατροί τότε από την ακτινογραφία και την έχεσα με το ζόρι (με τον πατέρα μου..) 45 μέρες αργότερα...
    3 χρονών έβγαλα κρυφά τα μπρατσάκια στη θάλασσα και κόντεψα να πνιγώ. Είχα λιποθυμήσει!
    Με προτροπή ενός ξάδερφου μου αφού έκλεισα τα 5 (ήταν 12 αυτός) έβαλα χάλκινο σύρμα στην πρίζα. Και το τραγικό είναι πως την ίδια μέρα ο πατέρας μου είχε βγάλει κάτι από την γενική ασφάλεια ή κάτι τέτοιο για αλλαγή και αν ήταν ακόμα εκεί αυτό, τώρα δεν θα σας έγραφα αυτά... Razz Αυτός o ξάδερφος μου θυμάται τι ξύλο έφαγε εκείνη τη μέρα Razz
    Στο χωριό μου, από 10 χρόνια και πιο παλιά δεν είχε κανονικούς δρόμους.. Ήταν πολύ μικροί και στα πλευρά είχε θαμνούς και δέντρα... Και περνούσε ένα 4x4 και εκείνη την ώρα έπαιζα κυνηγητό μέσα στο δάσος με τα παιδιά και όπως έτρεχα, έπεσα στον δρόμο (είχε περίπου 1 μέτρο ύψος από τον δρόμο μέχρι πάνω όπου ήταν τα δέντρα, οι θάμνοι κτλ) και πέρασε το αυτοκίνητο πάνω μου αλλά σταμάτησε επειδή το κατάλαβε. Η ρόδα ήταν ακριβώς οριακά με το κεφάλι μου What a Face Μαζεύτηκε κόσμος, ήρθε η θεία μου που με πρόσεχε, και με βγάλανε από κάτω και αντί να τους αφήσω να με αγκαλιάσουν, έβαλα τα πόδια να μη με δείρουν Razz
    Ήρθα σε προσωπική επαφή με άλλα 3 κόκκινα αυτοκίνητα στην ηλικία των 7 (ήταν ένα γατάκι στον δρόμο ακίνητο και έτρεξα να το πιάσω πριν το πατήσει αυτοκίνητο χωρίς να δω το αυτοκίνητο που ερχόταν... έσπασα αριστερό πλευρό, αριστερό χέρι και πόδι), στα 12 και μόλις πριν 6 μήνες! Smile Επίσης, παραλίγο να με πατήσει το τραμ στην Γλυφάδα, όντας 11:30 το βράδυ και δεν είχε φώτα affraid Δεν ακούγεται το τραμ βλέπετε! Και ήμουν μαζί με τον καλύτερο μου φίλο. Δόξα τω θέω...
    Έσπασα 9 φορές το αριστερό χέρι (λόγω ολοκληρωτικού σπασίματος στα 7, έγινε "ευθραυστο" και το σπάω πολύ εύκολα όταν πέφτω σε σκληρό επίπεδο...), πάτησα αχινό για ένα στοίχημα, με τσίμπησε 2 φορές σκούρτσος, στο δεξί κωλομέρι ένα λυκόσκυλο (επειδή ο κολλητός μου όταν ήμασταν 9 χρονών το πείραζε πίσω από τα κάγκελα αλλά βγήκε από κάπου και δάγκωσε εμένα.. Sad αλλά αυτός με κερνάει πολλές φορές τελευταία για να εξιλεωθεί Razz), και πάρα πολλά άλλα... Γενικά όλοι όσοι έχουν ακούσει αυτά από μένα ή την μάνα μου/πατέρα μου κ.τ.λ. λένε ότι πάλι καλά που δεν με έχουν παιδί τους... Razz
    TheElaris
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!

Δημοσίευση  TheElaris Την / Το Τετ Ιουν 09, 2010 11:09 am

θυμηθηκα κι εγω κατι...! ειχα βαλει ενα ψαλιδι μεσα σε μια πριζα, πεταξε κατι σπιθες και επεσε η ασφαλεια κι εγω δεν επαθα τιποτα... δε ξερω πως ειχε γινει αυτο... Smile Smile

????????
    Επισκέπτης

Δημοσίευση  ???????? Την / Το Τετ Ιουν 09, 2010 12:08 pm

Dean έγραψε:Αχ τι ωραία! Smile Ο Μάριος είναι κοντά μου! Smile

Είχα καταπίει ανοιχτή παραμάνα όταν ήμουν βρέφος, την οποία δεν έβρισκαν οι γιατροί τότε από την ακτινογραφία και την έχεσα με το ζόρι (με τον πατέρα μου..) 45 μέρες αργότερα...
    3 χρονών έβγαλα κρυφά τα μπρατσάκια στη θάλασσα και κόντεψα να πνιγώ. Είχα λιποθυμήσει!
    Με προτροπή ενός ξάδερφου μου αφού έκλεισα τα 5 (ήταν 12 αυτός) έβαλα χάλκινο σύρμα στην πρίζα. Και το τραγικό είναι πως την ίδια μέρα ο πατέρας μου είχε βγάλει κάτι από την γενική ασφάλεια ή κάτι τέτοιο για αλλαγή και αν ήταν ακόμα εκεί αυτό, τώρα δεν θα σας έγραφα αυτά... Razz Αυτός o ξάδερφος μου θυμάται τι ξύλο έφαγε εκείνη τη μέρα Razz
    Στο χωριό μου, από 10 χρόνια και πιο παλιά δεν είχε κανονικούς δρόμους.. Ήταν πολύ μικροί και στα πλευρά είχε θαμνούς και δέντρα... Και περνούσε ένα 4x4 και εκείνη την ώρα έπαιζα κυνηγητό μέσα στο δάσος με τα παιδιά και όπως έτρεχα, έπεσα στον δρόμο (είχε περίπου 1 μέτρο ύψος από τον δρόμο μέχρι πάνω όπου ήταν τα δέντρα, οι θάμνοι κτλ) και πέρασε το αυτοκίνητο πάνω μου αλλά σταμάτησε επειδή το κατάλαβε. Η ρόδα ήταν ακριβώς οριακά με το κεφάλι μου What a Face Μαζεύτηκε κόσμος, ήρθε η θεία μου που με πρόσεχε, και με βγάλανε από κάτω και αντί να τους αφήσω να με αγκαλιάσουν, έβαλα τα πόδια να μη με δείρουν Razz
    Ήρθα σε προσωπική επαφή με άλλα 3 κόκκινα αυτοκίνητα στην ηλικία των 7 (ήταν ένα γατάκι στον δρόμο ακίνητο και έτρεξα να το πιάσω πριν το πατήσει αυτοκίνητο χωρίς να δω το αυτοκίνητο που ερχόταν... έσπασα αριστερό πλευρό, αριστερό χέρι και πόδι), στα 12 και μόλις πριν 6 μήνες! Smile Επίσης, παραλίγο να με πατήσει το τραμ στην Γλυφάδα, όντας 11:30 το βράδυ και δεν είχε φώτα affraid Δεν ακούγεται το τραμ βλέπετε! Και ήμουν μαζί με τον καλύτερο μου φίλο. Δόξα τω θέω...
    Έσπασα 9 φορές το αριστερό χέρι (λόγω ολοκληρωτικού σπασίματος στα 7, έγινε "ευθραυστο" και το σπάω πολύ εύκολα όταν πέφτω σε σκληρό επίπεδο...), πάτησα αχινό για ένα στοίχημα, με τσίμπησε 2 φορές σκούρτσος, στο δεξί κωλομέρι ένα λυκόσκυλο (επειδή ο κολλητός μου όταν ήμασταν 9 χρονών το πείραζε πίσω από τα κάγκελα αλλά βγήκε από κάπου και δάγκωσε εμένα.. Sad αλλά αυτός με κερνάει πολλές φορές τελευταία για να εξιλεωθεί Razz), και πάρα πολλά άλλα... Γενικά όλοι όσοι έχουν ακούσει αυτά από μένα ή την μάνα μου/πατέρα μου κ.τ.λ. λένε ότι πάλι καλά που δεν με έχουν παιδί τους... Razz

Suspect Hmmm....eisai ki esu sa krystallo bre paidi mou! Razz Ti swma einai auto? clown Oute ta pa8h tou Xristou [pou leei o logos] Exclamation Na prosexeis na mh pa8eis tpt allo pleon!! :hugzz:

????????
    Επισκέπτης

Δημοσίευση  ???????? Την / Το Τετ Ιουν 09, 2010 12:09 pm

elaris έγραψε:θυμηθηκα κι εγω κατι...! ειχα βαλει ενα ψαλιδι μεσα σε μια πριζα, πεταξε κατι σπιθες και επεσε η ασφαλεια κι εγω δεν επαθα τιποτα... δε ξερω πως ειχε γινει αυτο... Smile Smile

Paidi mou... de sou eixan pei na mh xwneis pragmata mesa sta stroggylakia??? Razz Razz Razz hahaha

Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Τετ Απρ 26, 2017 1:50 pm