Ένα μέρος για συνάντηση και συζήτηση.

Πρόσφατα Θέματα

» As arxisoume loipon :))
Κυρ Ιουλ 28, 2013 5:21 pm από Mat

» Perita kila ke kapnisma. 16 eton kapnistis ke ipervaros!!!
Πεμ Ιουλ 11, 2013 12:37 pm από Επισκέπτης

» Παιχνίδι ερωτήσεων.
Δευ Ιουλ 08, 2013 9:41 am από antonis

» αποδοχη της κοινωνιας
Τρι Ιουν 18, 2013 11:21 pm από antonis

» οποιος ξερει ας μου απαντησει :-)
Κυρ Μαρ 31, 2013 9:15 am από nikos

» Ερωτικες προτιμησεις
Τετ Μαρ 20, 2013 10:21 pm από Ifi

» παρελθόν
Πεμ Φεβ 21, 2013 6:12 pm από Mat

» Kalispera se olous kai oles..
Πεμ Νοε 29, 2012 12:29 pm από Mat

» ΨΑΧΝΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ
Δευ Οκτ 22, 2012 1:15 pm από venediktos

Εικονοθήκη

Δημόσια συζήτηση

Affiliates

free forum

Στατιστικά

Τα μέλη μας έχουν δημοσιεύσει συνολικά 5052 θέματα σε 344 θέματα

Τα μέλη μας είναι συνολικά 240

Το νέο μέλος στις συζητήσεις μας είναι ο/η mariosbi

Ο ?????? μπαμπάς του ΚΟΣΜΟΥ!!!!

Μοιραστείτε

Ichigo
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!

Αριθμός μηνυμάτων : 569
    Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010

Ο ?????? μπαμπάς του ΚΟΣΜΟΥ!!!!

Δημοσίευση  Ichigo Την / Το Παρ Ιουν 04, 2010 12:05 am

Πείτε για τους πατεράδες σας... Σας στήριξαν, σας βοηθούσαν, ενδιαφέρονται για τη ζωή σας; Γενικά, παρόμοια με το thread του l3onardo αν και έβαλα ????? γιατί μπορεί για κάποιους να είναι Μέτριος, για άλλους ο Καλύτερος, για άλλους ο Χειρότερος...

L3onardo01
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!

Αριθμός μηνυμάτων : 785
    Ημερομηνία εγγραφής : 26/03/2010
    Τόπος : Μακεdoniα

Απ: Ο ?????? μπαμπάς του ΚΟΣΜΟΥ!!!!

Δημοσίευση  L3onardo01 Την / Το Παρ Ιουν 04, 2010 12:26 am

O pateras mou...Loipon..einai kalos anthrwpos alla san xaraktiras de m'aresei se arketa simeia...De kserw...neos itan polu gkomeniaris...pidouse tin mia kai afine tin alli...kai apo pragmata pou mou exei pei i mitera mou tis ferotan polu asxima...ase pou tin keratwne ....alla molis pantreutikane den ekane tpt...Genika einai polu arnitikos se otidipote...mountrouxos kai ksunos...palia den itan etsi alla twra pernaei tin krisi twn 50 kai ksespaei panw mou...Den exoume kales sxeseis kai twra teleutaia ginontai xeiroteres...Exei mia tasi na kanei plaka koroideuontas tous allous kai auto to xioumor tou den mou aresei katholou(exei dimiourgisei arketes fores pareksugiseis metaksu mas)...Einai atsoumpalos kai pnigetai se mia koutalia nero...De kserw pragmatika an exei katholou dunamismo i an eixe kai ton exase eksaitias tis manas mou...Einai isuxo anthrwpaki pantws alla paidaki...polles fores fairetai san paidaki les kai den einai 53 alla 3...Ti na pw de kserw...Kapnizei apo 18 xronwn kai apo 10 xiliometra murizei tsigaro opote einai ena - gia auton...opws kai to poto...monos tou den pinei sxedon katholou...alla otan einai me parea pinei les kai einai i prwti mpekrokanata tis Elladas...Einai pateras mou kserw kai xari se auton uparxw aplws de ton vriskw toso endiaferon ws anthrwpo alla ton euxaristw pou prospathei oti mporei gia na exw kati kalutero sti zwi mou...Yparxoun kai alloi paterades pou oute kan endiaferontai gia ta paidia tous kai ta xtypane (mono 3 -4 sfaliaritses mou exei riksei tpt parapanw, as tolmouse kiolas)

Ichigo
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!

Δημοσίευση  Ichigo Την / Το Παρ Ιουν 04, 2010 12:49 am

Για μένα;
    Χ άσχετο που έκανε κι αυτός κάποιες θυσίες για μένα...

Μπορεί να ενδιαφερόταν για την υγεία μου, το καλό μου, και όλα τα συνάφη αλλά ως εκεί. Σαν πατέρας δεν μου δίδαξε τίποτα.

Έκανε κάποια προσπάθεια να με τείνει προς το ποδόσφαιρο όταν πήγαινα Τρίτη Δημοτικού αλλά δεν ενδιαφερόμουν τόσο και τα παράτησε. Από τότε δεν έχουμε κάνει τίποτα μαζί. Κάτι μου έδειχνε από αυτοκίνητα, αλλά το κυρίως θέμα του με μένα; ΒΡΕΣ ΓΚΟΜΕΝΑ ΚΑΙ ΠΗΔΑ ΤΗΝ!! rant rant rant Έχει μανία να μαθαίνει αν πήδηξα κάποια ή όχι και μου λέει συχνά "πιάσε την ρε και δείξε της ότι είσαι άντρας και κάνε τίποτα ρεεεε" με υπονοουμένο κιόλας rant και ήθελα να του βρίσω τους θεούς του αλλά στο πρόσωπο μου με κυρίευε μια απέραντη ηρεμιά.

Πάρα πολλές φορές τσακώνομαι μαζί του (ΠΟΛΥ συχνά) και έχουμε βριστεί, προσβάλλει ο ένας τον άλλον πολύ άσχημα, και οπότε τον βλέπω δεν του λέω και "γεια σου μπαμπάκα μου!" όπως κάνει άλλωστε η αδερφή μου. Είχαμε περάσει φάσεις που δεν μιλιόμασταν και το μεγαλύτερο ήταν 3 βδομάδες όταν ξύρισα τη μέση ανάμεσα στα φρύδια και μου είπε "είσαι αδερφή; Είσαι πούστης;;; Ε;;;;" πριν δύο χρόνια. Δεν θα ξεχάσω το τι τρικούβερτος καυγάς είχε πέσει... Τα είχα σπάσει όλα! rant

Είναι λίγο αμόρφωτος και σε αυτό ευθύνονται οι γονείς του που ήταν αμόρφωτοι και ο πατέρας μου μεγάλωσε σε χωριό της Λέσβου (στη Βατούσα αγαπητέ Elaris) και είναι ΠΑΡΑ πολύ πίσω στο θέμα των LGBT. Τους θεωρεί άρρωστους, εκτρώματα, ανώμαλους, ψυχασθενείς, ζώα, κ.τ.λ.... Πολύ ομοφοβικός και ντρέπομαι πάρα πολύ που τον έχω πατέρα μου.

Όταν ήταν να δώσω κάποιο διαγώνισμα κ.τ.λ. μου έλεγε πάντοτε "θα αποτύχεις, θα πάρεις 0 αν δεν διαβάσεις τεμπέλη", ok ήμουν τεμπέλης αλλά όχι κι έτσι! rant ενώ η μάνα μου μου έλεγε "θα τα πας καλά, απλώς πρέπει να διαβάσουμε αυτό και αυτό, εντάξει; Μια χαρά θα τα πας!" αλλά την ψυχολογία μου μου την γαμούσε κάθε φορά ο πατέρας μου... Όταν αρίστευα έλεγε απλά "μπράβο", χειραψιά και τέλος ενώ η μάνα μου με ξετρέλαινε στα φιλάκια, στις αγκαλιές, στα δώρα σαν ανταμοιβή επειδή προσπάθησα. Ενώ όταν δεν τα πήγαινα καλά (βλέπε μαθηματικά/φυσική) έλεγε ο πατέρας μου λες και ήξερε τι είχα να διαβάσω σαν ύλη/τι μας έβαλε, με ύφος "είδες που σου τα έλεγα; Σιγά το δύσκολο μάθημα" και εδώ ήθελα να του δώσω μπουνιά στην φάτσα του πολλές φορές rant rant rant Αλλά όταν τέλειωσα το σχολείο και πήρα τον έλεγχο, μου λέει συγκινημένος ότι είναι πολύ περήφανος για μένα και δεν πίστευε ότι θα έφτανα σε τέτοιο σημείο που θα ήμουν ο ιδανικός γιος για αυτόν :S :S :S :S ας αποφασίσει επιτέλους.

Φτάνουμε στο θέμα των LGBT! Από μικρή ηλικία ο πατέρας μου δέχθηκε πολλά "πεσίματα" από γκέι και τους έχει μισήσει όσο και όσο. Ωστόσο, από τον πατέρα του έχει υιοθετήσει την ιδεολογία αυτή. Και όταν έκανα παρέα με την λεσβία, προσπάθησε να με απομακρύνει από αυτήν με την πρόφαση ότι οι λεσβίες κάνουν παρέες με γκέι/λεσβίες/μπάι (έεεελα!!!!) αλλά που να του έλεγα ότι είμαι γκέι?! Θα με είχε πηδήξει!!! Αλλά του είπα και το απέδειξα κιόλας ότι η λεσβία κολλητή μου κάνει περισσότερο παρέα με str8 (εκτός περίπτωσης δηλαδή εγώ και πλέον από πρόσφατα με τους FK_ME_WITH_URSHUS & geo-sama) και ηρέμησε. Τυπικά νομίζει ότι η λεσβία είναι η μόνη από τους LGBT που κάνω παρέα. Κατέφερε να την συμπαθήσει ο πατέρας μου τελευταία. Δεν έχει ιδέα τι κάνω και προσπαθεί να μου επιβάλει με ποιους θα κάνω παρέα κτλ αλλά αφηνιάζω, τα σπάω όλα και κάνω αυτό που θέλω εγώ στην τελική. Στις εξετάσεις και πλέον στην εξεταστική γίνεται αφόρητα ΜΑΛΑΚΑΣ. Μου ελεγε στο 1ο εξάμηνο και τώρα στο 2ο εξάμηνο (και μόλις πριν 2 λεπτά μου έκανε 10λεπτο κύρηγμα για το διάβασμα) και ότι θα κοπώ σε όλα, θα αποτύχω αλλά τον αγνοούσα τώρα και έφυγε Razz Αλλά όταν λέω πολλά πράγματα κολλάει σε κάτι τέτοια όπως "το ίδιο είμαστε τώρα;" "εγώ στην ηλικία σου δεν είχα αυτά που έχεις τώρα" "μη γίνεσαι κακομαθημένος γιατί τα παίρνω άσχημα τώρα" "θα κάνεις αυτό που σου λέω όσο ζεις σε αυτό το σπίτι" και τέτοιες μαλακίες και τσαντίζομαι απίστευτα. Αν έχω όρεξη τότε τον προκαλώ και πέφτει ένας τσακωμός... Razz γουστάρω πολύ όμως Razz Razz Razz

Σε γενικές γραμμές απλά τον ΑΠΕΧΘΑΝΟΜΑΙ, θέλω να πάρει πόδι από την ζωή μου και από όλα, δεν θα του κάνω την χάρη να παντρευτώ και να κάνω παιδιά που θα κρατήσουν το επώνυμο και γενικά θα δει τι θα πάθει από μένα όταν φτιάξω την ζωή μου Wink Και θα του πω ΚΑΤΑΜΟΥΤΡΑ ότι είμαι GAY ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΤΑ ΑΓΟΡΑΚΙΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΑΣ ΠΑΕΙ ΝΑ ΑΥΤΟΚΤΟΝΗΣΕΙ!!! Smile Smile Smile Smile

L3onardo01
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!

Δημοσίευση  L3onardo01 Την / Το Παρ Ιουν 04, 2010 12:57 am

AAAA egw me ton diko mou den exoume suzitisei sxetika gia tous gay alla kserw oti pote de tha ithele ton gio tou gay kai kserw oti otan to mathei tha valei olo to ftaiksimo sti mana mou !!!! Eimai sigouros...sxetika me tis kopeles mexri kai simera mou eipe...E pare kamia na tin kaneis , na tin raneis...min exeis mono files..kantis gkomenes..Egw an imoun pio neos tha tis eixa kanei na ksefwnazoun...ELEOOOOOS Mad Mad TI KAFROS

Ichigo
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!

Δημοσίευση  Ichigo Την / Το Παρ Ιουν 04, 2010 1:13 am

L3onardo01 έγραψε:AAAA egw me ton diko mou den exoume suzitisei sxetika gia tous gay alla kserw oti pote de tha ithele ton gio tou gay kai kserw oti otan to mathei tha valei olo to ftaiksimo sti mana mou !!!! Eimai sigouros...sxetika me tis kopeles mexri kai simera mou eipe...E pare kamia na tin kaneis , na tin raneis...min exeis mono files..kantis gkomenes..Egw an imoun pio neos tha tis eixa kanei na ksefwnazoun...ELEOOOOOS Mad Mad TI KAFROS
    ΧΑΧΑΧΑΑΑΧΧΑΧΑ κι εγώ με τον δικό μου Razz Razz Razz Αλλά που να ήξερε ότι έχω κάνει τρεις μέχρι στιγμής λεσβίες να έχουν στρέητ τάσεις και έχουμε κάνει ... κάτι μεταξύ μας Razz Και τριο έχω πάει που ήταν ένα όνειρο του (γκομενιάρης ήταν και ο δικός μου στα νιάτα του, με μηχανή κ.τ.λ.) αλλά οπότε του πω θα του πέσει και το τελευταίο μαλλιοκέφαλο του οπότε.. Razz Razz

L3onardo01
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!

Δημοσίευση  L3onardo01 Την / Το Παρ Ιουν 04, 2010 1:18 am

Xaxaxa kai mena pou na ksere o dikos mou oti exw kanei me kamposa agorakia sex kai arketes fores tin imera kai pouuu sto idio tou to krevati...xaxaxaxa

Ichigo
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!

Δημοσίευση  Ichigo Την / Το Παρ Ιουν 04, 2010 1:22 am

Xaxaxaxa εγώ όχι ακόμα με αγοράκια αλλά όταν το κάνω δεν θα το παραλείψω όταν (άμα) αποκαλυφθώ ποτέ σαν γκέι Wink

L3onardo01
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!

Δημοσίευση  L3onardo01 Την / Το Παρ Ιουν 04, 2010 1:30 am

Xaxaxaxaxa na pw stin mana mou oti to paidi pou eixe filoksenisei ws kollito mou itan o gkomenos mou tha pathei egkefalikoooo...xaxaxaxaxa...

L3onardo01
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!

Δημοσίευση  L3onardo01 Την / Το Παρ Ιουν 04, 2010 1:32 am

Kala mwre de ntrepesai ??? tosi wra sou lew na mou dwseis to msn sou kai esu to paizeis kinezos...ts ts ts...ti na sou pw

Ichigo
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!

Δημοσίευση  Ichigo Την / Το Παρ Ιουν 04, 2010 3:06 am

L3onardo01 έγραψε:Xaxaxaxaxa na pw stin mana mou oti to paidi pou eixe filoksenisei ws kollito mou itan o gkomenos mou tha pathei egkefalikoooo...xaxaxaxaxa...

ΗΑΗΑΗΑΗΑΗΑΗΑΗΑ αυτό θα είναι ΤΟ σοκ!!!!!!!! Razz Razz Razz Razz Razz

(ΥΓ: σου 'στειλα μήνυμα το msn μου, δεν κοιτάω στο chat του πιο άθλιου forum του κόσμου - όπα καλέ PasX πλάκα κάνω Laughing )
    TheElaris
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!

Αριθμός μηνυμάτων : 797
    Ημερομηνία εγγραφής : 26/05/2010
    Τόπος : Θεσσαλονίκη-Άνω Τούμπα

Δημοσίευση  TheElaris Την / Το Παρ Ιουν 04, 2010 11:45 am

ο μπαμπας μου...
    ειναι ενας ανθρωπος που μεγαλωσε με 3 αδερφες (κανονικες) και νομιζω πως δεν πηρε την αγαπη που επρεπε απο την οικογενεια του και γιαυτο και πιστευω δε μπορει να δωσει πραγματικη αγαπη στη δικια του... ειναι εγωιστης, φωναζει, αλλα δε κερατωνει ουτε χτυπαει κανεναν. πιανω πολλες φορες τη μανα μου να μετανιωνει που τον παντρευτηκε...

τον δικαιολογουμε καθε φορα που φερεται παραλογα, που φωναζει για ανουσια πραγματα... οταν ειμαι στο σπιτι μαλωνουμε συνεχεια, αλλα οσο ειμαι πατρα και ειμαστε μακρια, ολο γλυκες ειναι στο τηλεφωνο... τον προτιμω βασικα ετσι...

δε μπορω να πω οτι δεν ενδιαφερεται καθολου για μας. το μονο που ξερει ειναι Ποδοσφαιρο και Ηλεκτρολογικα αντε και λιγες κατασκευες... Οταν θελω κατι ηλεκτρολογικο να μου δειξει για τη σχολη μου ειναι παντα ευπροσδεκτος να μου δειξει... αλλα για οτιδηποτε αλλο ειναι απολυτα αχρηστος.

Οταν μας δει να ζωγραφιζουμε με τον αδερφο μου η να φτιαχνουμε καποια κατασκευη, χειροταχνια, τοτε δειχνει μονο ενδιαφερον σε αυτα που κανουμε... το καλο ειναι οτι λειπει πολλες ωρες απτο σπιτι και δεν εχουμε πολλους καβγαδες, αφου δε μιλαμε πολυ... για οτιδηποτε παραπανω θα συμπληρωσω...

για ΛΟΑΤ πραγματα δεν εχουμε μιλησει αλλα εχω ακουσει αυτον και τις αδερφες του οταν μιλανε για καποιον γκει να λενε "ειναι τετοιος..." και να γελανε... επισης εχω μια εντυπωση οτι αγαπαει περισσοτερο τα παιδια των αδερφων του απο τα δικα του... αυτα,.,

Geo-sama
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!

Αριθμός μηνυμάτων : 226
    Ημερομηνία εγγραφής : 03/05/2010
    Τόπος : Lekanopedio Attikis

Δημοσίευση  Geo-sama Την / Το Παρ Ιουν 04, 2010 12:17 pm

)o mpampas m ....mallon metrios tha lega...
    as arxisw kai gw loipon ...! o pateras m einai ipsous 1,80 (sn k mena )melaxrinos me prasina skoura matia , einai girw sta 50+ xexe
    kai otan itan sta niata t itan kardiokataktitis olkis Razz Razz Razz itan TELEIOS mathitis , perase prwtos sto Northwestern me ipotrofia parakalw stn ameriki kai gia polla xronia douleue sto e3wteriko (31 xronia peripou)..otan gennithika egw oi goneis m apofasisan na zisw ellada anti g germania opou emenan kai douleue o pateras m kai apofasistike o pateras m na erxetai apo germania kathe savvatokiriako na mas vlepei stn ellada ...etsi kilisan ta 12 prwta xronia ts zois mm ta opoia itan TELEIAAA (xwris mpampa sto spiti ekana oti ithela , dn eixa kavgades me kanenan enw i mitera m m latreve ..e3akolouthei vevaia na me latrevei Razz Razz )otan omws irthe oristika na meinei o pateras m ......enoiwsa tn gi na tremei katw apo ta podia m...sinexeia tsakwnomastan gt einai poli eue3aptos kai fwnaklas epi 2 xronia ...ti 3ilo pai3ame , ti vrisies eipe o enas stn allo ......dn thelw kan na thimamai pws zousa tote... tespa twra eimaste sxetika kalitera...dn asxoleitai o enas me tn allo kai dn iparxei trelo provlima ..vevaia i simperifora tou patera m sinexizei na m spaei ta neura alla to mono p skeftomai einai ....teleiwsan ta vasana george apo septemvrio pame gia allaaaaaa Wink Wink Smile

Ichigo
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!

Δημοσίευση  Ichigo Την / Το Παρ Ιουν 04, 2010 3:35 pm

Πραγματικά μένω Shocked από αυτά που έγραψε ο elaris διότι είναι περίπου ίδια κι σε μένα! Δεν δέχτηκε καθόλου αγάπη από την οικογένεια του για αυτό (ντρέπεται ΠΟΛΥ κυρίως) δεν ξέρει πως να δώσει αλλά μέσα του μας αγαπάει. Ασχολείται επίσης πολύ με το ποδόσφαιρο και η δουλειά του είναι στο Πολεμικό Ναυτικό Πειραίως όπου φτιάχνει τορπίλες για τα υποβρύχια της Ελλάδας... Και επίσης, χιλιάδες φορές έχω πει στην μάνα μου γιατί έκανε το μεγαλύτερο λάθος της ζωής της να τον παντρευτεί! Μπορούσε να παντρευτεί κάποιον μορφωμένο, ανοιχτόμυαλο κ.τ.λ. αλλά η απάντηση της είναι αυτή "μπορεί να μην έχουμε και την τέλεια σχέση αλλά κάνει αυτό που πρέπει να κάνει σαν πατέρας/σύζυγος και αν δεν ήταν ο πατέρας σου... δεν θα είχα εσένα και την αδερφή σου" και με συγκλονίζει κάθε φορά που το λέει Sad
    Και οπότε έλειπα πάνω από 3 μέρες από το σπίτι (όπως πέρσυ διακοπές για 1 μήνα) ήταν ΟΛΟ γλύκες... Αλλά μετά από 2 μέρες αρχίζαμε τους καυγάδες Razz

L3onardo01
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!

Δημοσίευση  L3onardo01 Την / Το Παρ Ιουν 04, 2010 4:07 pm

Ax kai mena ta idia mou leei i dikia mou...Pwwww oles ta idia lene !!!! Razz Razz Razz Razz

????????
    Επισκέπτης

Δημοσίευση  ???????? Την / Το Παρ Ιουν 04, 2010 4:10 pm

Loipooooooon... as pw ki egw!! Smile

O mpampas mou einai metrios pros to kakos...

Apo mikros htan kakoma8hmenos kai stamathse to sxoleio sto dhmotiko, katalabenetai oti h morfwsh tou einai meiwmenh alla kai genika oi pneumatikoi tou orizontes! Efyge apo to spiti sta 15 tou kai zouse kai ta3ideue me karabia se olh thn Eurwph. Ap'oti blepw se photo albums tou htan gkomeniarhs ki ekane panta parea me maures! Razz Laughing

Pantreuthke sta 21-2 th mhtera mou me pro3enio apo tous paterades tous pou htan agrofylakes edw pera mazi kai xronia filoi! H mhtera mou de ton h8ele apo tote, o pateras ths thn ekbiaze kai ton pantreuthke me to zori, h pe8era ths de thn h8ele kai gi'auto exoun malwsei apeires fores. Auto pou me apogohteuei ston patera mou einai oti anti na yposthri3ei thn oikogeneia kai th gynaika tou yposthrize th mana tou [mamakias en olighs] Exclamation Exclamation Na fantasthte h mhtera tou [de tolmaw na thn pw giagia mou No ] eixe pei sth mhtera mou kalytera na ths ekoban ta podia para na paei na zhthsh gia nyfh thn mana mou affraid ! Anyway, o pateras mou pisteuw oti thn agapaei estw kai ligo thn mana mou opws kai auth auton.. Omws panta malwnoun...exoun kanei kai mhnes na milhsoun!

Polles fores o pateras mou me8aei..mia fora malwsan me th mhtera mou e3aitias ths manas tou kai phge na xtyphsei th mana mou kai paraligo na ton skotwsw me to pothri pou epine.. Evil or Very Mad Evil or Very Mad Apo tote ton mishsa...Kapnizei synexeia kai de skeftetai thn ygeia tou ka8olou!! Panta nomizei oti mas prosferei ta panta, omws pote de mas prosfere tpt pneumatika kai 4yxologiko..panta ta lefta ta lefta ta lefta! Kati pou tous 2 mou aderfous ki emena de mas endiaferan pote, alla autos mas to kopanaei synexeia oti mas dinei lefta... panta opou ki an ton boh8ame autos epimenei oti den tou kanoume tpt kai oti eimaste axaristoi..pragmatika omws einai autos o axaristos! E3aitias autwn h mhtera mou ekane apopeira autoktonias otan hmoun mwro akomh... de 8a 3exasw pote otan mou periegrafe ti ekane kai gt to ekane.. bazw ta klamata auth th stigmh pou 8ymamai oti o megalyteros aderfos mou epese se kata8li4h gt nomize oti h mhtera mou pe8ane ekeino to brady.. eutyxws einai kala...oloi thn agapame kai thn agkaliazoume kai thn filame panta! Panta th 8ymomaste kai thn agapw poly poly poly cry! I love you

Panta me meiwne sta ma8hmata mou.. edine panta bash sta texnologika ma8hmata' ma8hmatika kai fysikh kai xhmeia.. [klassika] de ton antexa..de katalabaine pote thn a3ia pou niw8w mesa mou gia ta arxaia, th glwssa, ta keimena kai kyriws gia thn 4YXOLOGIA! Thn 8ewrei mia episthmh askoph, anousia kai axrhsth! Exei 3estomisei kiolas oti de prokeitai na mou plhrwsei tpt apo ta e3oda twn spoudwn mou an perasw se tmhma 4yxologias! 8elei na meinw krhth, na spoudasw daskalos kai "na meinw sto xwrio mou, na'xw tosous mhnes diakopes kai na pairnw polla polla polla lefta" [opws leei panta se ka8e mas syzhthsh] Exclamation

Den hmoun POTE o gios pou h8ele...de douleuw...de kanw tpt, opws leei! Panta oi alloi 2 htan ta kalytera paidia.. o enas teleiwse TEE Hlektrologias kai o allos TEE Mhxanikhs Autokinhtwn.. Panta tous 8aumaze gt kanane kati a3io sth zwh tous kai exoun lefta kai douleia.. egw de 8a petyxw pou8ena kai tpt me ta myala pou paw.. de 8a'xw na faw de 8a'xw tpt sth zwh mou... panta auta leei kai me nevriazei! Malwnoume para polles fores Exclamation

Ton brizw - me brizei! De m'exei xtyphsei pote Exclamation Exclamation Isws epeidh einai poly swmatwdhs kai xondrika einai xontros(!) kai exei dynato xeri, opote kalytera to ekane! H mhtera mou me xastoukize mono polles fores epeidh ekana malakies alla kala ekane gt an me xaideue t'autakia twra 8a'moun ena malakismeno kai miso!

Akoma kai twra malwnoume pou lete me to daddy... To allo kako tou einai oti kanei ton kalo pantou ektos apo to spiti tou.. Molis mpainei edw mesa arxizei tis fwnes kai de milaei me omorfo tropo kai mas milaei asxhma...Genika de me exei pei pote me to onoma mou- ektos an einai mprosta 3enoi an8rwpoi kai 8elei na fainetai kalos.. Synexeia me apokalei "malaka" "arxidi" "blammeno" "hli8io" kai loipa!

To kalo tou einai oti merikes fores me kanei na gelaw.. mou leei "Bravo" spania, alla mou kanei polles fores ta xathria otan h mana mou leei oxi gia na mh kakoma8w!

Oso gia to gay 8ema de to exoume syzhthsei oute kan 3 fores.. 1-2 fores prospa8hsa na ferw syzhthsh. To apotelesma Question Na maliotrabiemai [pou leei o logos Razz ] me th mhtera mou kai o pateras mou apla na leei "De tous paw ko'fto" kai paremferh! Apla 3erw oti de tous sympa8ei. Epishs, de 8elei skoularikia, tattooz 'h otidhpote Modern klp.. Auto mou th dinei ligo gt symfwnei kai h mana mou kai lene me mia fwnh Razz :"Einai poustika" Razz [to mono pragma pou symfwnoun! Razz

3erw omws oti mia mera 8a einai perifanos pou o gios tou 8a exei kataferei estw kati sth zwh tou..'h akomh kalytera an kataferw na perasw 4yxologia kai kanw ta oneira mou pragmatikothta 8a einai eutyxismenos alla de 8a mou dei3ei pote auto to synais8hma! :/

De 3erw.. nomizw oti apo th mia agapaei ta paidia tou alla apo thn allh 8elei na fainetai( Question ) 'h einai kakos gonios 'h an8rwpos?? De 3erw!

Auta gia ton kyrio Mixalakh ! Razz [rr tsoulakia polla egra4a! Sad lol... na ta diabasete eeeee! Razz Razz hehe alliws 3erete.....

ME8ODOS PASX! Arrow chainsaw ]

L3onardo01
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!

Δημοσίευση  L3onardo01 Την / Το Παρ Ιουν 04, 2010 4:45 pm

Den hmoun POTE o gios pou h8ele...de douleuw...de kanw tpt, opws leei! Panta oi alloi 2 htan ta kalytera paidia.. o enas teleiwse TEE Hlektrologias kai o allos TEE Mhxanikhs Autokinhtwn.. Panta tous 8aumaze gt kanane kati a3io sth zwh tous kai exoun lefta kai douleia.. egw de 8a petyxw pou8ena kai tpt me ta myala pou paw.. de 8a'xw na faw de 8a'xw tpt sth zwh mou... panta auta leei kai me nevriazei! Malwnoume para polles fores Exclamation

To idio kai o dikos mou...kai simera ekane to idio....suzitousame me tin aderfi mou oti sto telos tou dimotikou ginontai agwnes kai me rwtise an eixa paiksei volei me tis takseis kai metaxtike kai eipe...siga min kerdise, autos einai xalvas...kai na pire metalio i taksi tou tha to pire kai etsi tha pire kai autos...kai meta apantaw irema kai eugenika..e nai patera mou egw eimai o axristos kai esu o teleios...stin ilikia mou epaizes teleia kai podosfairo kai volei enw egw tpt de kserw...kai meta lew...giauto oi teleioi katantane etsi enw oi axristoi tha katantisoun opws egw...PRAGMATIKA THELW NA KATAFERW TOSA POLLA STI ZWI MOU WSTE NA TOU APODEIKSW OTI MPORW POLLA PARAPANW APO AUTON KAI NA TON KANW MIA MERA NA MOU ZITISEI SUGNWMI GIA OLES TIS PROSVOLES KAI OSES FORES ME EXEI UPOTIMISEI...

????????
    Επισκέπτης

Δημοσίευση  ???????? Την / Το Παρ Ιουν 04, 2010 4:54 pm

De 8a to kanei pote kai sto eggyomai! Einai 4oroyperhfanoi Exclamation Exclamation

Ichigo
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!

Δημοσίευση  Ichigo Την / Το Σαβ Ιουν 05, 2010 1:22 am

Κι εμένα το ίδιο...
    Όλο μου φέρνει παραδείγματα του στυλ "ο τάδε έκανε αυτό, κάνε κι εσύ αυτό!" και με τσάντιζε απίστευτα... Σόρι, δεν είμαι και κανάς Αινστάιν! Και όταν λέω "κι όμως ο τάδε έκανε το τάδε (κακό πράγμα)" μου λέει "άλλο αυτό...". Κι ο δικός μου πολλές φορές μεθάει αν και είναι δύσκολο λόγω καταγωγής μας που έχουμε αντοχή στο ποτό. Πίνει πάρα πολύ τα καλοκαίρια και τσαντίζομαι κάθε φορά που τον βλέπω γιατί γίνεται πολύ νευρικός και μου κάνει υποδείξεις ότι αυτός στα νιάτα του αυτό, δεν είχε αυτό που έχω τώρα (στο 2010 ζούμε ρε γέρο!), ότι είχε πηδήξει πολλές πριν την μάνα μου (τουλάχιστον την σέβεται σε αυτό το θέμα) σε σχέση με μένα (λες και ξέρει τίποτα!). Λέει ότι είμαι κακομαθημένος και τα λοιπά και να συμμορφωθώ αλλιώς να πάρω πόδι από το σπίτι για να κάνω αυτό που θέλω! Εμπλέκεται στην κοινωνική μου ζωή, με ποιους θα κάνω παρέα και με ποιούς όχι (κι δεν τον ακουώ ποτέ), ότι η τάδε Χρύσα είναι λεσβία, είναι ανώμαλη (εδώ του είπα "σκάσε" που το έχω πει πολύ σπάνια και άρχισε ένας καυγάς...). Έχουμε πλακωθεί 2-3 φορές σχεδόν σοβαρά στα 15-16 που ήταν η χειρότερη περίοδος της ζωής μου και δεν καταλάβαινε. Σε αυτά πάντα η μάνα μου με υποστήριζε, όπως και η αδερφή μου...

Γενικά έχω πει κάποια πράγματα για τα οποία έχω μετανιώσει πολύ όπως το "μακάρι να πάθαινες εγκεφαλικό τώρα γιατί έχω σιχαθεί που ζω στο ίδιο σπίτι με σένα και ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ που σε έχω για πατέρα μου!" από τα νεύρα μου αλλά μέχρι τώρα αυτή η φράση με στοιχειώνει...

Τουλάχιστον, πέρα από αυτά που έκαναν οι πατεράδες μας, πάλι καλά που ήταν αυτοί γιατί έκαναν εμάς...

????????
    Επισκέπτης

Δημοσίευση  ???????? Την / Το Σαβ Ιουν 05, 2010 12:18 pm

Egw akomh to euxomai na pe8anei... alla meta 3erw pws 8a einai ta pragmata! :/ :/ Exoun ki autoi to rolo tous eite kalo eite kako gia na mas kanoun pio dynatous isws me thn asxhmh symperifora tous! Rolling Eyes Rolling Eyes

Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Τετ Ιουν 28, 2017 2:26 pm