Ένα μέρος για συνάντηση και συζήτηση.

Πρόσφατα Θέματα

» As arxisoume loipon :))
Κυρ Ιουλ 28, 2013 5:21 pm από Mat

» Perita kila ke kapnisma. 16 eton kapnistis ke ipervaros!!!
Πεμ Ιουλ 11, 2013 12:37 pm από Επισκέπτης

» Παιχνίδι ερωτήσεων.
Δευ Ιουλ 08, 2013 9:41 am από antonis

» αποδοχη της κοινωνιας
Τρι Ιουν 18, 2013 11:21 pm από antonis

» οποιος ξερει ας μου απαντησει :-)
Κυρ Μαρ 31, 2013 9:15 am από nikos

» Ερωτικες προτιμησεις
Τετ Μαρ 20, 2013 10:21 pm από Ifi

» παρελθόν
Πεμ Φεβ 21, 2013 6:12 pm από Mat

» Kalispera se olous kai oles..
Πεμ Νοε 29, 2012 12:29 pm από Mat

» ΨΑΧΝΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ
Δευ Οκτ 22, 2012 1:15 pm από venediktos

Εικονοθήκη

Δημόσια συζήτηση

Affiliates

free forum

Στατιστικά

Τα μέλη μας έχουν δημοσιεύσει συνολικά 5052 θέματα σε 344 θέματα

Τα μέλη μας είναι συνολικά 240

Το νέο μέλος στις συζητήσεις μας είναι ο/η mariosbi

I kαlutεri mαmα tou KOSMOU!!!!

Μοιραστείτε

L3onardo01
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!

Αριθμός μηνυμάτων : 785
    Ημερομηνία εγγραφής : 26/03/2010
    Τόπος : Μακεdoniα

I kαlutεri mαmα tou KOSMOU!!!!

Δημοσίευση  L3onardo01 Την / Το Πεμ Ιουν 03, 2010 11:39 am

Λοιποοοον paidakia se auto to topic lew na milisoume gia tis manoules mas....Autes pou mas gennisan , mas megalwsan kai akoma mas prizoun me tis erwtiseis tous kai me tis vlakeies pou mas lene...ALLA...katavathos theloun to kalo mas kai mas agapane polu....Proteinw na milisei o kathenas gia tin mitera tou gia na doume an oles einai idies i kapoios apo emas einai o gkantemis Razz

L3onardo01
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!

Απ: I kαlutεri mαmα tou KOSMOU!!!!

Δημοσίευση  L3onardo01 Την / Το Πεμ Ιουν 03, 2010 11:48 am

Emena tin mana mou tin lene MARIA...einai mia klasiki noikokura...mageireuei teleiaaa kai to ennow...Frontizei olous mas kai einai kai polu plakatzou...apo autin exw parei...xaxaxaxa...kai den exei kollimata se ekfraseis kai tetoia...dld sou dinei tin entupwsi oti einai apo tis pio cool mamades...ALLA...den einai katholou...na fantastite ithela na valw ena mikro skoulariki kai mou elege..:SKOULARIKIA VAZOUN OI POUSTIDES...POUSTIS EISAI KAI THA VALEIS???...genika exei polla taboo kai kuriws me tous gay...den exei provlima na einai oi alloi gay alla o gios tis...kai oti einai ligo pio proxwrimeno to thewrei gay...mexri kai gia ta fridia anamesa to thewrouse gay...:O ANTRAS PREPEI NA EXEI TRIXES...AMA DEN EXEIS TRIXES DEN EISAI ANTRAS....eleos...alla einai polu kali...twra gia mena exei katalavei mallon giauto petaei tetoies spontes..alla xestika..pantws einai kai polu adiakriti...paaara polu...me poion milas, pou tha pas, me poious tha pas, ti tha kaneis, ti mnm stelneis....AUTA EINAI POU DE MPORW KAI AFINIAZW...alla tin agapw polu kai as exei elatwmata...oloi allwste exoume !!!

????????
    Επισκέπτης

Δημοσίευση  ???????? Την / Το Πεμ Ιουν 03, 2010 11:55 am

Ouff.... ti na pw gia th mama ?! :/ Hmm... katarxhn th lene Despoina! Smile
    Einai nai men megalh opws kai ta myala ths [ennow palaioli8ika] alla thn agapw poly poly..! Wres wres mou'rxetai na ths spasw ta moutra gt mou th dinei sta nevra me tis erwthseis ths kai tis apo4eis ths panw se 8emata pou emena me kaine kai pou m'endiaferoun poly poly! Mou th dinei elehna sta nevra otan anaferetai me asxhmo tropo sthn episthmh ths 4yxologias kai se epaggelmata pou den exoun LEFTA EleoC pleon me ta lefta.. ok einai anagkaia stis meres mas alla yparxoun akomh ligoi an8rwpoi tou pneumatos! Hmm... me megalwse apo ta 35 ths mexri shmera me para poly swstes arxes kai a3ies kai idanika ths zwhs pisteuw! Me dida3e para polla, opws einai h mageirikh, oxi omws panta praktika pragmata. M'ema8e n'akouw tous allous panta kai na ekferw th gnwmh mou o,ti kai na ginei.. o kosmos na katastrefetai egw na lew th gnwmh mou panta!!! Hmm...de m'afhnei na polybgainw, dioti fobatai mh ginw alhths kai narkwmanhs..Katalabainw apo auta oti de mou exei ka8olou empistosynh kai mou th dinei sta nevra! Anti8eta, otan prokeitai gia koutsompolio 'h mystika erxetai na mou ta pei emena prwta epeidh 3erei oti ta krataw sa kleistos tafos! Ti allo twra Question Me piezei para poly stis e3etaseis kai sta diabasma, 3erw oti to kanei gia to kalo mou, alla kalo einai na skeftei kai pws niw8w egw.. apla pisteuei oti kanei to kalytero xwris auto na shmainei oti einai pragmatika! 3erei pote den eimai kala kai pote oxi, asxeto oti den endiafer8hke pote na katsei na syzhthsoume gia ta erwtika mou 'h sxeseis mou kai loipa kai pws ta paw..! Aa...panta mou empisteuetai pragmata gia th sxesh ths me ton patera mou.. pollaaaa pragmata...apla symfwna me mia 4yxologikh 8ewria auto den einai swsto gt etC pairnw la8os entypwseis gia ton allo mou gonio opote einai kako.. Telos einai para poly anti8eth se gay 8emata, ntrepomai pou 8a to pei alla mas apokalei emas tous gay daimones kai dhmiourghmata tou diabolou Sad ti na peis?! :/ Dikaiwma ths kai gnwmh ths de mporw na ths thn alla3w! Rolling Eyes

Abyssos h 4yxh ths mamas! Very Happy

Anyway, auta eixa na pw gia th mama mou! Very Happy Perimenw na diabasw kai gia tis dikes sas! Very Happy
    TheElaris
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!

Αριθμός μηνυμάτων : 797
    Ημερομηνία εγγραφής : 26/05/2010
    Τόπος : Θεσσαλονίκη-Άνω Τούμπα

Δημοσίευση  TheElaris Την / Το Πεμ Ιουν 03, 2010 10:28 pm

Τη μαμα μου τη λενε Βικυ... Ειναι νεα γιατι με εκανε μικρη, ψηλη, παρα πολυ εξυπνη και ομορφη... Ολοι οι φιλοι μου μου το λενε (και ενας εχει πει χαρακτηριστικα εσυ χαθηκε να παρεις απο τη μανα σου;;Wink, αλλα δε πιστευει κανεναν... ειναι γεννημενη αρχηγος... εχει πολυ καλες σχεσεις με μενα και τον αδερφο μου... μας τα λεει ολα, εκτος απο τις σχεσεις της με τον μπαμπα μου, αυτα τα λεει στον αδερφο μου...
    Συνεχως πεταγε σποντες για τους γκει. Η γνωμη της ειναι οτι ολοι ειναι ανθρωποι, αλλα οι γκει ειναι εναντια στη φυση... Πριν απο δυο χρονια μολις εμαθε οτι τα εφτιαξα με εναν 25χρονο καταλαθος, εκλαιγε καθε μερα... ελεγε οτι θα υποφερω μια ζωη, θα ειμαι στο περιθωριο, μεχρι και το αγορι μου ηθελε να χωσει μεσα για αποπλανηση ανηλικου, αλλα δεν ηξερε καν τα στοιχεια του...
    Μαγαπαει, το ξερω, με διδαξε να ειμαι καλος με τους ανθρωπους ακομη κι αν ευτοι δεν ειναι μαζι μου κι αυτο γιατι μικρος ειχα παρα πολλα προβληματα με τα παιδια της ηλικιας μου. Με εμαθε να ειμαι δυνατος, αλλα και ευαισθητος στη ζωη μου... Μου εμαθε πως να σεβομαι και να δεχομαι τις αποψεις του καθενα...
    Ειναι καταπληκτικη. Απο τοτε δε μου εχει μιλησει ποτε ξανα γιαυτο αλλα δεν εχει ξαναπει ποτε τιποτα για τους γκει. αλλα δειχνει να εχει ξεχασει ολα οσα εχουνε γινει απο τοτε... εγω της ειχα πει ψεματα οτι χωρισα αλλα μια μερα μας επιασε... δε ξαναμιλησαμε... δε ξερω τι σκεφτεται πια...

Ichigo
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!

Αριθμός μηνυμάτων : 569
    Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010

Δημοσίευση  Ichigo Την / Το Πεμ Ιουν 03, 2010 11:54 pm

Η μάνα μου;... Νιώθω οίστρο να με περιβάλλει...

Την μάνα μου την λένε Αστέρω (αστείο όνομα το ξέρω, αλλά στην Μυτιλήνη έχουμε πολλές με τέτοιο όνομα Razz). Επ! Τι γελάς εσύ; Suspect Πρόβλημααα; Razz Razz
    Η αλήθεια είναι πως αν δεν υπήρχε η μάνα μου τώρα θα ήμουν ήδη στο βρόντο, παραμελημένος τελείως, δεν ξέρω σε τι χαντάκι θα ήμουν...
    Από τότε που γεννήθηκα με αγαπούσε πολύ (σαν πρωτότοκος γιος της δηλαδή), μου δίδαξε πάρα πολλά πράγματα για την φύση, τους ανθρώπους, μου έμαθε να γράφω, να διαβάζω, να μιλάω* σωστά (με την κυριολεκτική και μεταφορική έννοια), με πήγαινε στον ζωολογικό κήπο της Αθήνας ή σε Ιστορικά μουσεία κάθε Κυριακή, για ποδήλατο, για βόλτα στο πάρκο, στην πλατεία, βλέπαμε μαζί κινούμενα σχέδια και μου τα εξηγούσε, μου έκανε πολλά δωράκια, δεν μου χαλούσε χατήρι αλλά χωρίς αυτό να σημαίνει ότι με κακομάθαινε. Μου έμαθε τι είναι σεβασμός, τιμή, αρχή και πειθαρχία. Έτσι μεγάλωσα με όλα τα πράγματα με μέτρο κι χωρίς υπερβολή, και λέγοντας της αλήθεια σε όλα τα πράγματα (εκτός από το ό,τι πλακωνόμουν κάθε μέρα στο ιδιωτικό σχολείο που πήγαινα γιατί δεν ήθελα να φύγω από εκεί), να σέβομαι και γενικά να ντρέπομαι άμα κάνω καμιά μ@λ@κία. Έτρωγα και τιμωρίες αν παράκουγα 2η φορά ή και παραπάνω (μου έπαιρνε το gay-boy, τις κάρτες, το ποντίκι του υπολογιστή κ.τ.λ. για λίγες μέρες Sad ).

Σε γενικές γραμμές είναι πανέξυπνη, πολύ μορφωμένη και με βοηθούσε στα μαθήματα. Αλλά δύο είναι οι κυρίες αδυναμίες... Η μαγειρική (μόνο παστίτσιο κάνει καλό ενώ ακόμα και τις τηγανιτές πατάτες τις κάνει καταμαύρες Razz ευτυχώς είχαμε τον Daddy για μάσες) και η οδήγηση... Πόσες φορές έχει τρακάρει δεν λέγεται... Ακόμα και εγώ 1 χρονών οδηγός οδηγώ καλύτερα και πολλές φορές της παρκάρω το αυτοκίνητο στο σπίτι ή όταν είμαστε έξω... Razz Razz

Από άποψη ελαττώματων; Είναι πολύ αδιάκριτη, ρωτάει σαν την κυρία Μαρία Σινιάρη Razz ακριβώς τα ίδια ακόμα και τώρα (αν και πλέον λέω ψέματα ή "τι σε νοιάζει που πάω;" επειδή βγαίνω και με LGB πλέον) δηλαδή, "που θα πας" "σε ποιανού το σπίτι θα κοιμηθείς;" "με ποιούς;" όταν είναι να βγω (δηλαδή σχεδόν κάθε μέρα, ναι καλά καταλάβατε... σχεδόν κάθε μέρα με ρωτάει αλλά της λέω με τους ίδιους και τους ίδιους και δεν ρωτάει πλέον) και είναι ΠΟΛΥ ζορική στο διάβασμα από το Δημοτικό έως τώρα που είμαι φοιτητής... Τι βάσανο δηλαδή...
    Από gay απόψη, στα 17 της είπα ότι αισθάνομαι gay (εκείνη την εποχή που άρχισαν να μου αρέσουν οι άντρες), δεν το πίστευε, έλεγε "όχι εσύ, όχι, μετά από όλα αυτά που πέρασες, τώρα και αυτό;" και έβαλε τα κλάματα αλλά μετά από 2 λεπτά της είπα ότι απλά μου αρέσουν τα μαλλιά, τα μπράτσα, το γυμνασμένο σώμα και ρώτησε η μάνα μου "δηλαδή δεν σκέφτεσαι ότι κάνεις... κάτι μαζί τους; στο κρεβάτι;" και είπα "όχι" αλλά μέσα μου ούρλιαζα "ΝΑΙ!!!!" και χαλάρωσε... Και πρόσφατα, πριν 3-4 μήνες είχα μπει σε κάτι γκέι σάιτ για κάτι άρθρα και έφυγα χωρίς να κάνω εκκαθάριση ιστορικού και με ανοιχτό υπολογιστή... Μπήκε η μάνα μου για κάτι e-mails της, στην λάθος μέρα/ώρα/στιγμή... Πέντε λεπτά πριν φτάσω είχε μπει στο ίντερνετ και όπως έγραφε βγήκαν στο ιστορικό τα γκέι σάιτ... Και καθώς έμπαινα στο δωμάτιο μου, την βλέπω να κοιτάζει αποσβολωμένη τα άρθρα για τα δικαιώματα των γκέι και με κοίταξε ρωτώντας με "απαιτώ εξηγήσεις". Και είπα ότι απλά τους υποστηρίζω όπως και τις λεσβίες και με το ζόρι το αφήσαμε το θέμα.
    Πολλές φορές λέει (και ισχύει) ότι δεν είναι ρατσιστρία, αλλά ούτε θα τους κάνει πολλή παρέα, ούτε θα τους μισήσει. Μέτριο από τα δύο αλλά κυρίως με τους γκέι έχει μεγάλο θέμα, περίεργως.. Αν και νομίζω πως είχε γκέι φίλους όταν ήταν μικρή. Θεωρεί το πρωκτικό σεξ πολύ υποτιμητικό και δεν μπορεί να το φανταστεί στους άντρες. Θεωρεί επίσης ότι το κάνουν από επιλογή και ότι είναι λάθος και είναι πολύ άρρωστο αυτό (εδώ πολλές φορές σφιγγόμουν μη της πω ότι δεν ισχύει αυτό επειδή είμαι και ο ίδιος γκέι!). Όταν γνώρισε την κολλητή μου που είναι λεσβία, δεν το πήρε πολύ καλά αλλά τώρα την συμπάθησε κάπως (σε σχέση με τον πατέρα μου, αυτός είναι ΦΑΝΑΤΙΚΟΣ ρατσιστής ακόμα και των λεσβιών!!). Σήμερα κιόλας, πήγαμε για μπάνιο στη θάλασσα εμείς οι 2 μετά από πολύ καιρό (είχε υποχρεώσεις όπως κι εγώ δεν ήμουν διαθέσιμος κάθε μέρα - έλειπα για βόλτα/σχολή) και καθώς τα λέγαμε, είδαμε 2 φανερούς γκέι, και ο ένας είχε κάτι τατουάζ λουλούδια στα πόδια του (ήταν γελοία Laughing ) και στα κρυφά η μάνα μου γελούσε με αυτό δείχνοντας μου τα τατουάζ αυτού. Επίσης, τόνισε ότι θέλει εγγονάκια από μένα, αλλά να μη βιαστώ να παντρευτώ κ.τ.λ. κάτι που με στεναχώρησε πολύ. Βέβαια δεν θα κάνω κάτι παρά την θέληση μου αλλά θα το καταλάβει σε 10+ χρόνια. Είναι το μόνο μυστικό από μένα που έχω κρατήσει κρυφό από αυτήν. Και εκείνη μου λέει πολλά δικά της, αρκετά προσωπικά της, αλλά όχι για τη σχέση της με τον πατέρα μου (καλά τα πάνε, καμιά λογομαχία που και που άλλοτε επειδή τράκαρε η μάνα μου ή άλλοτε επειδή ο πατέρας μου ξέχασε να αγοράσει ασετόν Razz τέτοια πράγματα!).
    Σε θέματα piercing είναι άνετη, άλλωστε με άφησε να κάνω σκουλαρίκι στα 16 και χένα αλλά δεν θέλει μόνιμο τατουάζ γιατί φοβάται μη το βαρεθώ κάποτε και άντε να το βγάλω (εδώ της εξηγώ συνέχεια ότι με την τεχνολογία μπορεί να βγει πανεύκολα αλλά δεν πείθεται). Της είπα και για το λέιζερ ανάμεσα στα φρύδια αλλά δεν ήθελε γιατί μετά θα γίνει πιο πυκνό και θα είναι χειρότερα... Να το κουρεύω λίγο-λίγο αλλά όπως λέει, αυτό που μετράει και σε αυτό είναι πολή περήφανη, είναι ότι από εσωτερική άποψη έγινα αυτό που εκείνη ήθελε ποτέ σε γιο... Και καλά έκανε που έκανε όλα αυτά και τις θυσίες της ζωής της για μένα. Την αγαπώ πολύ για αυτό αλλά θα της πω κάποτε για το γκέι θέμα και ότι δεν φταίει σε τίποτα εκείνη...

Μάλλον η συχνή παρέα μου με την μητέρα μου αλλά και με την αδερφή μου με έτειναν προς το γκέι τομέα... Ο πατέρας μου ήταν πάνω-κάτω απών για μένα αν και έκανε σωστά τις δουλειές του, τα καθήκοντα του σαν πατέρας/σύζυγος/άντρας του σπιτιού...

Ουφ, πολλά έγραψα. Τώρα θα κάνω ένα thread για τους πατεράδες μας... Προσωπικά θέλω να τον θάψω ΠΟΛΥ οπότε επιτρεψτέ μου να το κάνω Razz

*από βρέφος αρρώστησα από μυνηγγίτιδα, κατά την οποία ανεβάζεις 42+ πυρετό και σαν αποτέλεσμα έχει ως εξής - είτε χάνεις μια ή περισσότερες αισθήσεις του σώματος σου ή πεθαίνεις. Εγώ έχασα σχεδόν όλη μου την ακοή... Και όταν δεν ακούς καλά, δεν μπορείς να ακουστείς καλά και συνεπώς δεν μπορείς να μιλήσεις καλά.. Αυτό είναι άλλη ιστορία, γενικά σε αυτόν τον τομέα έχει πολύ ζουμί η υπόθεση οπότε ας το αφήσουμε για άλλη φορά...

L3onardo01
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!

Δημοσίευση  L3onardo01 Την / Το Παρ Ιουν 04, 2010 12:14 am

Dean kai mena i mama mou tis idies apopseis exei gia mena...vsk eniwsa tin anagki na sumplirwsw kai kati allo gia tin mitera mou dioti simera to apogeuma to skeftomoun kai eida oti den tin parousiasa etsi opws tis aksizei...Panta paleve kai palevei gia me megalwsei etsi opws prepei kai na mi mas lupsei tpt..oute emena oute tis aderfis mou, oxi mono apo ulika agatha alla kai psuxologika...mas feretai para polu kala , an kai fwnazei arketes fores (tin dikaiologw gt exei agxos kai neura kai kapws prepei na ksespasei)..Pote den exei sikwsei xeri panw mou oute auti oute o pateras mou (ektos apo kapoies sfaliaritses tou patera mou)...Genika apo oti thumamai an kai stin arxi pou tis zitousa kati panta sto telos mou to ekane..me metro panta....Pragmata ta opoia mou edwse kai niwthw polu xaroumenos einai o dunamismos tis kai to praktiko mualo tis mias kai o mpampas mou einai ligo koritsaki (giauto kai egw egina gay, den ithela na moiasw sto mpampa mou)..Mia frasi pou mou exei pei kai tha tin thumamai gia panta einai i eksis...:DE SE FOVAMAI ESENA , THA TA KATAFEREIS ESU SE OTI KAI NA KANEIS...Exw skeftei arketes fores ti tha ekana an exana tin mitera mou kai panta klaiw, opws kai twra exw dakrusei gt einai to simantikotero atomo sti zwi mou...Sxetika me tis sxeseis tis me ton mpampa mou mou ta xei pei olaaaaa kai mou ta leei kai ola..kai egw tis lew...e eisai ilithia pou kathises mazi tou 27 xronia...
    Pragmatika omws tin thaumazw kai prwti fora exw dei toso dunato xaraktira . Pws mporei na ta prolavainei ola de kserw...Ousiastika einai kai mitera kai pateras gt o kanonikos oxi oti de thelei alla de mporei na analamvanei upoxrewseis..einai polu adunamos xaraktiras...Anyway...auta ithela na prosthesw... Smile
    TheElaris
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!

Αριθμός μηνυμάτων : 797
    Ημερομηνία εγγραφής : 26/05/2010
    Τόπος : Θεσσαλονίκη-Άνω Τούμπα

Δημοσίευση  TheElaris Την / Το Παρ Ιουν 04, 2010 11:18 am

Βασικα κι εγω τη θαυμαζω παρα πολυ τη μητερα μου... Ασχολειται με παρα πολλα πραγματα... Χωρις σπουδες εχει φτασει να ειναι σε μια υψηλοβαθμη θεση, αφου παρατησε τις σπουδες για να παντρευτει (μη χεσω...)... Καταφερε μεσα σε 4 χρονια παραλληλα με αυτη τη δουλεια να σπουδασει στο ανοιχτο πανεπιστημιο, να παρει πτυχιο, να βοηθαει εμας στο διαβασμα παραλληλα, τους γιους της και ειδικα εμενα με τις πανελλαδκες. Κανει ολες τις δουλειες του σπιτιου, προλαβαινει να κανει γυμναστικη, γιογκα... Και τη θεωρω μια ηρωιδα... ειναι προτυπο για μενα... για τους πατεραδες δε θα ηθελες να ακουσεις ντηνακο... cheers cheers cheers
    Σαγαπαω μαμα!!!

Ichigo
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!

Αριθμός μηνυμάτων : 569
    Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010

Δημοσίευση  Ichigo Την / Το Παρ Ιουν 04, 2010 3:26 pm

Κι εμένα από αυτά... Πολύ δυνατή γυναίκα όπως οι δικές σας. Στο σώμα όχι, αλλά στο μυαλό και στον Λόγο σπάει κόκαλα... Η δική μου όταν τελείωσε τη σχολή της (σε 4 χρόνια..) παντρεύτηκε και σε 3 χρόνια εκάνε εμένα, στα 25 της. Και έκανε ιδιαίτερα 10 ώρες τη μέρα ακόμα και όταν ήταν 5 μηνών έγκυος! Και ο πατέρας μου από τα ίδια... Ηλίθιοι νέοι! Για αυτό μη βιάζεστε να παντρευτείτε... τι λέω; Δεν είμαστε στρ8! Suspect Suspect Suspect

Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Τετ Μαρ 29, 2017 5:05 pm