Ένα μέρος για συνάντηση και συζήτηση.

Πρόσφατα Θέματα

» As arxisoume loipon :))
Κυρ Ιουλ 28, 2013 5:21 pm από Mat

» Perita kila ke kapnisma. 16 eton kapnistis ke ipervaros!!!
Πεμ Ιουλ 11, 2013 12:37 pm από Επισκέπτης

» Παιχνίδι ερωτήσεων.
Δευ Ιουλ 08, 2013 9:41 am από antonis

» αποδοχη της κοινωνιας
Τρι Ιουν 18, 2013 11:21 pm από antonis

» οποιος ξερει ας μου απαντησει :-)
Κυρ Μαρ 31, 2013 9:15 am από nikos

» Ερωτικες προτιμησεις
Τετ Μαρ 20, 2013 10:21 pm από Ifi

» παρελθόν
Πεμ Φεβ 21, 2013 6:12 pm από Mat

» Kalispera se olous kai oles..
Πεμ Νοε 29, 2012 12:29 pm από Mat

» ΨΑΧΝΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ
Δευ Οκτ 22, 2012 1:15 pm από venediktos

Εικονοθήκη

Δημόσια συζήτηση

Affiliates

free forum

Στατιστικά

Τα μέλη μας έχουν δημοσιεύσει συνολικά 5052 θέματα σε 344 θέματα

Τα μέλη μας είναι συνολικά 241

Το νέο μέλος στις συζητήσεις μας είναι ο/η Makisplr93

Χόμπι-Ταλέντα(ρες) :-)

Μοιραστείτε
    TheElaris
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!

Αριθμός μηνυμάτων : 797
    Ημερομηνία εγγραφής : 26/05/2010
    Τόπος : Θεσσαλονίκη-Άνω Τούμπα

Απ: Χόμπι-Ταλέντα(ρες) :-)

Δημοσίευση  TheElaris Την / Το Πεμ Μαϊος 27, 2010 12:13 pm

καλη ιδεα... ξεκιναω...εγω πριν ερθω για σπουδες πατρα,οταν ημουν μυτιληνη εκανα kung-fu. κι ακομα κανω στις διακοπες που γυριζω στο νησι... μαρεσει αρκετα... τωρα για ταλεντα, ακομα το ψαχνω...
    εκανα και χορο παλια και σε θεατρικα εχω παιξει, αλλα εδω τα εχω παρατησει λιγο γιατι βαριεμαι να ψαχνω. δεν εχω και κανεναν γνωστο να μου πει κανα δυο λογια...

????????
    Επισκέπτης

Δημοσίευση  ???????? Την / Το Πεμ Μαϊος 27, 2010 1:38 pm

Geo-sama έγραψε:xalasmeno tilefwno ftw !! Razz Razz ti lete na alla3oume kana thema ...?px...hmm scratch ...aha Idea poia einai ta hobby mas i se ti eimaste kaloi (talenta klp) wste na gnwristoume kalitera ?

Esu na 3ereis geo exeis hdh apokefalistei apo ton PasX, gt alla3es 8ema alla de peirazei! Razz Razz Laughing haha lol!

καλη ιδεα... ξεκιναω...εγω πριν ερθω για σπουδες πατρα,οταν ημουν μυτιληνη εκανα kung-fu. κι ακομα κανω στις διακοπες που γυριζω στο νησι... μαρεσει αρκετα... τωρα για ταλεντα, ακομα το ψαχνω...
    εκανα και χορο παλια και σε θεατρικα εχω παιξει, αλλα εδω τα εχω παρατησει λιγο γιατι βαριεμαι να ψαχνω. δεν εχω και κανεναν γνωστο να μου πει κανα δυο λογια...

Ax..ti teleia?! Egw exw talento sto detectivika.. dld opoion 8es ston briskw kai olo tou to istoriko! Ax...zwgrafizw para poly wraia.. eixa brebeutei kai mia fora sto dhmotiko! :] Kai talento pisteuw einai h 4yxologikes mou ikanothtes [isws fanw 4wnio alla einai to mono pragma pou 3erw oti kanw 100% kala! Smile ] Ki egw ekana xoro, krhtiko bebaia, alla ok eixe plaka Exclamation Smile

Oso gia ta hobby mou, zwgrafikh opws eipa prin, mousikh [n'akouw mono Razz hehe], na diabazw polla polla polla biblia! Kai ta PC, sta opoia eimai arketa kalos Exclamation Exclamation [PasX mh milhseis 3erw oti 8a mou thn peis epeidh se rwtaw synexeia hehe Razz]

L3onardo01
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!

Αριθμός μηνυμάτων : 785
    Ημερομηνία εγγραφής : 26/03/2010
    Τόπος : Μακεdoniα

Δημοσίευση  L3onardo01 Την / Το Πεμ Μαϊος 27, 2010 2:41 pm

Loipoooooooooooooon.....To kcerw giwrgaki gt piges s'auto to thema...xaxaxaxa...Egw genika pianomai me polla pragmata...thelw panta na anakaluptw kainourgia pragmata kai na min eimai monodiastatos giauto exw kai arketa xompi mono pou den ta kanw ola tautoxrona...ARXIZOUME...apo mikros zwgrafiza...pantou kai otidipote evlepa...mexri kai ta epipla tou spitiou mou i paralages..tis opoies tis epairne o mpampas mou kai eftiaxne epipla mias kai exei magazi me epipla Razz ...M'arese episis na xoreuew zeimpekiko...anoiga to radio kai arxiza ...de kserw pou ofeiletai auto...Sto gumnasio sunexiza na zwgrafizw alla tragoudousa kiolas...den kcerw an exw fwni alla m'aresei polu i mousiki kai mathaina tragoudia (akoma to kanw auto ) kai ta tragoudousa....anyway....ekana 1misi mina Tae kwon do...polu pou ekana alla tespa...kai edw kai enamisi xrono ftiaxnw diafora kosmimata eite gunaikia eite andrika...gia to laimo, gia to xeri, gia to auti...aaaa episis m'aresei para polu na mageireuw...para polu omws...apo 5 xronwn eixa anakalupsei ti esti kouzina...xaxaxaxa..mias kai m'arese apo tote to fai...xaxaxa...AAAAAAAAA kai to simantikotero apo ola...i YPOKRITIKI love love love ....fetos simmeteixa kai se mia parastasi edw stin poli mas (eimai stin Theatriki omada)....kai lew otan katevw Athina na paw na dwsw kai sto ETHNIKO...(oxi oti tha me perasoun alla pote de ksereis)

L3onardo01
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!

Δημοσίευση  L3onardo01 Την / Το Πεμ Μαϊος 27, 2010 2:44 pm

Alla de mou erxontai....Geo-sama...mipws thes na prostheseis kati??? Razz

Geo-sama
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!

Αριθμός μηνυμάτων : 226
    Ημερομηνία εγγραφής : 03/05/2010
    Τόπος : Lekanopedio Attikis

Δημοσίευση  Geo-sama Την / Το Πεμ Μαϊος 27, 2010 6:03 pm

ameee ! gia mena !! Razz Razz Razz loipon asxoloumai apo 3wn me tn Mousiki , opateras m m mathaine piano kai tragoudi apo tote (einai sinthetis-stixourgos sin tois allois ), g hobby grafw tragoudia , tragoudw , LATREVW tn zografiki (eimai poli kalos sts proswpografies kai se oti exei na kanei me ts anthrwpous ...dn sinithizw na kanw ktiria topia klp gt me psilokanoun na variemai alla otan exw empneusi zwgrafizw ta panta..! eimai anime/manga lover , akouw ektos apo aggliko , rock , pop rock , alternative ta antisoixa reumata stn giapwneziki agora (mn m kra3eis leo-tan se skotwsa Razz Razz )aaa!exw kanei 5 xronia kung fu kai eixa ftasei stn kafe zwni parakalw (1 zwni prin tn mavri) kai thelw na to 3anaarxisw sintoma..!! apo sports maresei to polo , to volley , to mpasket , to tennis kai to beach volley autaaa Very Happy
    Pano-chan etci kialliws to onoma tou thematos itan opoioc mporei apantaei lol poli genikotita hahahaha Razz btw exoume kai panw katw ta idia hobby !!(an k tn psixologia d tn katexw poli mono me atoma p 3erw poli kala ...) en pasi periptwsi o kalos pasx-sama dn tha me apokefalisei eee Pasx-sama ?vsk Pasx-sama gt dn to ftiaxneis ws ena allo themataki me to post m apo kei p arxizw to neo thema mias kai egw dn exw idea ...?plzzzzz ???? king king
    p.s. elaris ekanes k c kung fu ? teleiaaa ! Very Happy egw ekana wing chan kung fu ec poio stil ekanes ?
    TheElaris
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!

Δημοσίευση  TheElaris Την / Το Πεμ Μαϊος 27, 2010 7:22 pm

στη μυτιληνη, οπου ειναι η ακαδημια βορειοανατολικου αγαιου καναμε πολλα, οχι μονο ενα... εχουμε κανει και βορεια και νοτια στυλ, περαν μιας βασικης φορμας καναμε τσανγκ τσουαν, λινγκ πο, χουνγκ γκαρ, ναν τσουαν, ναν γκουν,και νουν τσακου... μπορει τωρα να ξεχναω κατι... παντως νουν τσακου αρχισα να δουλευω το πασχα και ξερω μονο κατι βασικα... το καλοκαιρι θα μαθω περισσοτερα...
    ειμαι πολυλογας;;;
    PasX
    Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 298
    Ημερομηνία εγγραφής : 25/03/2010
    Τόπος : Θεσσαλονίκη

Δημοσίευση  PasX Την / Το Πεμ Μαϊος 27, 2010 9:02 pm

Χώρισα το θεματάκι (μου ξέφυγε το αρχικό σου μήνυμα Geo soz!!).
    Συνεχίστε, δεν θα έχουμε αποκεφαλισμούς σήμερα, θα σας ειδοποιήσω αν γίνει Laughing Laughing Twisted Evil

????????
    Επισκέπτης

Δημοσίευση  ???????? Την / Το Πεμ Μαϊος 27, 2010 9:08 pm

Hahahaha! Razz Egw sas to eipa! Razz Ante pali, sas glitwsa ta "kefalakia" sas! Razz hahahahahahahahahahaha lol! lol! lol!

Ichigo
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!

Αριθμός μηνυμάτων : 569
    Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010

Δημοσίευση  Ichigo Την / Το Παρ Μαϊος 28, 2010 12:20 am

Χμμμ! Smile Smile Smile
    Ασχολούμαι κυρίως με τον υπολογιστή, την ζωγραφική, την συγγραφή βιβλίων και ΕΙΔΙΚΑ με τις σειρές-ταινίες (έχω πώρωση με τις πρεμιέρες και γενικά με το σινεμά) και τρελαίνομαι όταν βγαίνω βόλτα, για καφέ, μπόουλινγκ, κ.τ.λ.
    Από ταλέντα;
    Όταν ήμουν μικρούλης είχα ταλέντο στο να προκαλώ καυγάδες. ΠΟΛΥ!
    Αλλά από πάντα ζωγράφιζα πολύ καλά και πάρα πολύ (τα σχολικά μου βιβλία είναι γεμάτα από ζωγραφιές ενώ του Λυκείου με μάνγκα στυλ) αν και την έχω ψιλοπαρατήσει τον τελευταίο χρόνο... Είμαι πολύ καλός επίσης (όσο και να ακούγομαι ψώνιο, ξέρω ότι σε αυτό είμαι καλός) στο να ψυχολογώ τον καθένα, να ξεχωρίζω τα σωστά άτομα από τα σκαρτά, να δίνω σωστές συμβουλές και να δίνω λύσεις σε οποιαδήποτε πρόβλημα (πλην βίας γιατί τώρα είμαι ήρεμος Razz), να δημιουργώ ή και να αναθερμάνω/επαναφέρω φιλίες και σχέσεις (στρέητ όμως!) άτομων (ενώ σε μένα δεν τα καταφέρνω άμα έχω τέτοιο πρόβλημα Sad ). Έχω αστείρευτη φαντασία από ό,τι μου λένε και την διοχετεύω στην ζωγραφική και στη συγγραφή βιβλίων που μέχρι στιγμής έγραψα 4 (δεν τα έβγαλα σε εκδοτικούς οίκους όμως! Δεν πρόκειται! Razz ). Συμμέτειχα στις θεατρικές παραστάσεις όσο πήγαινα Λυκείο (3 φορές), αν και δεν έχω καλή φωνή, έκανα καλές γκριμάτσες και κινήσεις. Μιμούμαι πολύ καλά τις κινήσεις ορισμένων ή γενικά σε κάποια κατάσταση μιας σκηνής.
    Από αθλήματα έκανα κολύμπι 7 χρόνια (έπειτα από μια φορά που κόντεψα να πνιγώ όταν έβγαλα τα μπρατσάκια μου κρυφά από την μάνα μου) και έπειτα ασχολήθηκα με το πόλο 6-7 χρόνια που το σταμάτησα λόγω Πανελληνίων αλλά κανονικά θα το συνέχιζα καθώς ψάχνουν για θέση άμυνας αλλά βαριόμουν. Ίσως φέτος το Σεμπτέβρη. Ίσως.
    Έπαιζα και 4 χρόνια Βόλλευ, 1 χρόνο Τέννις, και δεν λέω όχι στο μπάσκετ και στο beach volley! Απλά τρελαίνομαι!

L3onardo01
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!

Δημοσίευση  L3onardo01 Την / Το Παρ Μαϊος 28, 2010 12:34 am

Giati oloi exoume sxedon ta idia endiaferontai kai asxolies??? ..Pragmatika...diavazw diaforetika posts kai niwthw oti epanalamvanontai :p

Ichigo
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!

Αριθμός μηνυμάτων : 569
    Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010

Δημοσίευση  Ichigo Την / Το Παρ Μαϊος 28, 2010 12:35 am

Δεν είναι και δύσκολο.

GAY POWER!!!
    marioulis_gr
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!

Αριθμός μηνυμάτων : 336
    Ημερομηνία εγγραφής : 28/03/2010
    Τόπος : kala dentra serron

Δημοσίευση  marioulis_gr Την / Το Παρ Μαϊος 28, 2010 8:25 am

hmmm den nomizo oti eimai kai aman polutalanto atomo...entaksei stin mageiriki den pianome...Smile Smile Smile kai einai akoma ena "kryfo" talento pou mou exoun pei alla einai ligo akyro kai kapos "X" Razz Razz Razz aaaa otan eimoun sto dimotiko to xeri mou stin zografiki itan polu kalo...oti evlepe kai mou arese to evgaza sto xarti opos itan Smile Smile Smile
    TheElaris
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!

Δημοσίευση  TheElaris Την / Το Παρ Μαϊος 28, 2010 10:59 am

Ακριβώς... Γκέι δύναμη!!! Όντως έχουμε πάνω κάτω τα ίδια ενδιαφέροντα... Κι εγώ ζωγράφιζα λίγο, αλλά δε με άφησαν να πάω κάπου να μάθω επαγγελματικό και δε το εξάσκησα σχεδόν καθόλου... μαγειρεύω επίσης λίγο... οχι τιποτα ιδιαιτερο...

Geo-sama
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!

Αριθμός μηνυμάτων : 226
    Ημερομηνία εγγραφής : 03/05/2010
    Τόπος : Lekanopedio Attikis

Δημοσίευση  Geo-sama Την / Το Παρ Μαϊος 28, 2010 11:31 am

kala milame exoume oloi paromoies asxolies !!!!! xairomai poli Very Happy dean nta3ei m steiles kai zwgrafiki kai volley kai tennis kai vivlia ? ti eisai o didimos aderfos m ?xaxaxaxaxax Razz xwris plaka omws einai teleio pou mas aresoun olonwn ta idia pragmata...!! :Delaris exeis kanei toooosa eidi ? Shocked kala prepei na se lew sifu m fainetai !! Razz

L3onardo01
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!

Δημοσίευση  L3onardo01 Την / Το Παρ Μαϊος 28, 2010 11:40 am

Uploaded with ImageShack.us

L3onardo01
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!

Δημοσίευση  L3onardo01 Την / Το Παρ Μαϊος 28, 2010 11:50 am

L3onardo01
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!

Δημοσίευση  L3onardo01 Την / Το Παρ Μαϊος 28, 2010 11:51 am

TheElaris
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!

Δημοσίευση  TheElaris Την / Το Παρ Μαϊος 28, 2010 11:52 am

εσυ τα εφτιαξες αυτα;;; απο τι ειναι;;

L3onardo01
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!

Δημοσίευση  L3onardo01 Την / Το Παρ Μαϊος 28, 2010 11:53 am

AUTA TA EXW FTIAKSEI O ODIOS ME FIMO!!!!
    TheElaris
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!

Δημοσίευση  TheElaris Την / Το Παρ Μαϊος 28, 2010 11:54 am

τι ειναι fimo;;;

L3onardo01
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!

Δημοσίευση  L3onardo01 Την / Το Παρ Μαϊος 28, 2010 11:59 am

TheElaris
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!

Δημοσίευση  TheElaris Την / Το Παρ Μαϊος 28, 2010 12:00 pm

ειναι πολυ ωραια... αληθεια...

L3onardo01
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!

Δημοσίευση  L3onardo01 Την / Το Παρ Μαϊος 28, 2010 12:01 pm

elaris έγραψε:τι ειναι fimo;;;

fIMO EINAI ENA EIDOS PLASTELINIS POU OTAN PSUNETAI STON FOURNO GINETAI OLIGON SAN PETRA KAI DEN SPAEI OUTE XALAEI..!!!
    TheElaris
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!

Δημοσίευση  TheElaris Την / Το Παρ Μαϊος 28, 2010 12:03 pm

μαλιτα... ειναι δηλαδη σαν πηλος αλλα δε γινεται τοσο βαρυ και χοντρο;;;

L3onardo01
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!

Δημοσίευση  L3onardo01 Την / Το Παρ Μαϊος 28, 2010 12:06 pm

Etsi etsi....pantws se euxaristw kai xairomai pou s'aresan...se liges meres tha kanw kai ena topic opou tha valw kai alla na dw an sas aresoun!

Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Τετ Νοε 22, 2017 1:00 pm